>> Strona główna / folie

FOLIE

Posiadamy folie w wielu opcjach kolorystycznych- transparentna, czarna, niebieska, biała kryjąca o grubościach 23 um, 20 um, 17 um o rozciągliwości standard 150%-180% oraz 220%-250%, 250%-300%. 

FOLIA STRETCH JUMBO:

Folia w 50 kilogramowych rolach o szerokości 500mm.
Odporna na rozerwania, rozdarcia oraz wilgoć sprawdza się w najróżnorodniejszych warunkach. Doskonale chroni opakowane nią produkty przed brudem, wodą oraz uszkodzeniem. Duże właściwości klejące i stabilizujące sprawiają, że folia stretch jest bardzo często wykorzystywana w transporcie na dalekie odległości, gdyż raz zawinięte palety nie ulegną samoistnemu rozpakowaniu podczas przewożenia.

FOLIA MASZYNOWA STRETCH:

Stosowana jest do pakowania i zabezpieczania ładunków za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanych do tego urządzeń.
Dostępna jest w różnych opcjach, w zależności od potrzeb klienta.
Najważniejszą cechą tego typu folii jest ochrona towaru przed wilgocią, pyłem, brudem. 
Folia maszynowa stretch wykorzystywana jest najczęściej przez zakłady produkcyjne oraz firmy dystrybucyjne, w których przyśpiesza się proces pakowania.

FOLIA STRETCH RĘCZNA:

Służy do ręcznego owijania palet oraz ładunku znajdującego się na niej. Dostępna w wielu opcjach kolorystycznych – transparentna, czarna…
Folia ręczna to materiał szeroko wykorzystywany do transportu paczek, magazynowania różnego rodzaju towarów czy zabezpieczenia kartonów przed rozsypywaniem się.
Najczęściej produkowane rolki to 1,5kg, 2,0kg, 2,5kg oraz 3,0kg.

FOLIA STRETCH RĘCZNA BEZTUBOWA:

Używanie tej folii beztubowej pozwala na wyeliminowanie kartonowej gilzy, dzięki czemu nie musimy jej utylizować, przez co redukujemy koszty opłaty środowiskowej. Brak tuby tekturowej pozwala na używanie folii zarówno w suchych i wilgotnych warunkach.

FOLIA STRETCH MINI RAP:

Służy do owijania i zabezpieczania niewielkich przedmiotów.
Można jej używać do ręcznego owijania palet lub za pomocą maszyn automatycznych.
Coraz bardziej popularna w użyciu.

SIANOKISZONKA Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW:

Folia ta charakteryzuje się wysokimi parametrami owijania, dzięki temu, że wytworzona jest tylko i wyłącznie z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów.

FOLIA TERMOKURCZLIWA:

To najlepsze rozwiązanie, gwarantujące szczelne i sztywne pakowanie produktów konfekcjonowanych. Folia termokurczliwa pozwala łączyć towary w pakiety bądź zgrzewki. A wszystko dzięki temu, że folia ulega obkurczaniu, a więc całkowicie przylega do opakowywanego towaru.